
Barbara Lebiedzińska
Wiceprezes Fundacji
Certyfikowany moderator Design Thinking, coach ciągłego doskonalenia LSS Green Belt, prezes Klubu Toastmasters Business Leaders.
Kilkanaście lat kariery spędziła w dużych organizacjach rozwiązując problemy, standaryzując, upraszczając, mapując i usprawniając procesy. Jako liderka projektów przeprowadza ludzi przez transformacje i zmiany oraz buduje kulturę ciągłego doskonalenia szkoląc, coachując i doradzając.
Lubi nazywać siebie Ambasadorką Klienta, ponieważ za każdym krokiem w procesie widzi człowieka, jego potrzeby oraz dąży do stworzenia możliwie najwyższej wartości w odpowiedzi na nie. Uważa, że każdy klient zasługuje na najlepsze doświadczenia, a to można zrealizować, dzięki umiejętnemu zastosowaniu narzędzi w myśleniu procesowym.
Jest przekonana, że aby zmiany były trwałe, trzeba sięgnąć do wnętrza, zbadać to, czego nie widać gołym okiem. Stąd też jej zamiłowanie do badania zakamarków podświadomości, inteligencji emocjonalnej oraz świadomego rozwoju.


dr Igor Protasowicki
Wiceprezes Fundacji
Prodziekan Wydziału Informatyki, Grafiki i Architektury AFiB Vistula.
Doktor nauk społecznych, inżynier informatyki, ekspert z zakresu cyberbezpieczeństwa.
Od lat z pasją łączy wiedzę techniczną z zagadnieniami społecznymi, inspirując studentów i współpracowników do zgłębiania świata nowych technologii. Specjalizuje się w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, dzieląc się swoim doświadczeniem i badaniami w ponad 50 książkach oraz artykułach naukowych.
Jako prodziekan z sukcesem wspiera rozwój innowacyjnych programów nauczania, budując mosty między teorią a praktyką w informatyce. Poza uczelnią jest zapalonym motocyklistą i podróżnikiem, który odkrywa świat z pasją i ciekawością, zawsze gotowy na nowe wyzwania.
Ceni wartości, takie jak: bezpieczeństwo, odpowiedzialność i współpraca – zarówno na drodze, w pracy naukowej, jak i w relacjach z ludźmi.


dr Dominik Sieradzki
Wiceprezes Fundacji
Menedżer kierunku finanse i rachunkowość na UWSB Merito w Warszawie. Ekspert w sektorze bankowym.
Doktor w dyscyplinie ekonomia i finanse, magister informatyki i ekonometrii.
Od lat z pasją działa dydaktycznie na uczelniach wyższych prowadząc przedmioty z zakresu statystyki, statystyki matematycznej oraz ekonometrii – fundamentalnych dyscyplin, które stanowią podstawę praktycznego zastosowania sztucznej inteligencji. Wiedza z tych obszarów pozwala zrozumieć zasady działania algorytmów uczenia maszynowego, analizy predykcyjnej oraz modelowania danych, które są kluczowe w nowoczesnych rozwiązaniach AI. W sektorze bankowym pracuje w obszarze modelowania ryzyka kredytowego.
W czasie wolnym lubi podróżować, zbierać grzyby oraz oglądać transmisje sportowe.


Sandra Kulesza
Prezes zarządu
Doradca zawodowy, trener, wykładowca.
Wierzy w to, że przemyślany i zaplanowany rozwój stanowi solidny fundament lepszego jutra.
Od blisko 15 lat jest związana z organizacjami pozarządowymi. Ma bogate doświadczenie we współtworzeniu NGO, związanych z edukacją i rynkiem pracy. Od dekady funkcjonuje w branży szkoleniowo-doradczej. Pracowała dla największej firmy szkoleniowej IT w Polsce oraz w dziale szkoleń jednej z najbardziej opiniotwórczych spółek mediowych.
W pracy czerpie satysfakcję ze wcielania pomysłów w życie. Jest autorką wielu projektów szkoleniowych i rozwojowych, w tym programu mentoringowego o przywództwie, a także współautorką podręcznika o przedsiębiorczości.
Jej działania w Fundacji Nowe Umiejętności Cyfrowe są zorientowane na integrację: biznesu, edukacji i organizacji pozarządowych.
